MENIU 

 

Prima pagină

Maramureş

Baia Mare

Program

Comisia

Lot

Organizatori

Sponsori

Subiecte

Rezultate

Imagini

 

 

Realizat de:

Coroiu Mircea

mdcoroiu@yahoo.com

004.0757.042.574

http://www.mdcoroiu.ro

 

Lotul Naţional Restrāns de Informatică

Data publicării: 02.05.2013

Data ultimei actualizări: 07.05.2013

 

Seniori

 

Nr. crt. Nume/ Prenume Clasa Şcoala Localitatea Judeţul
1 Gavrilă Vlad Alexandru 12 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucureşti Bucureşti
2 Posdărăscu Eugenie Daniel 11 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucureşti Bucureşti
3 Heidelbacher Andrei 11 Colegiul Naţional "CD Loga" Timişoara Timiş
4 Voroneanu Radu Ştefan 12 Colegiul Naţional "Ion Luca Caragiale" Ploieşti Prahova
5 Popescu Silviu Emil 12 Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti Bucureşti
6 Popa Mihai 12 Colegiul Naţional "Fraţii Buzeşti" Craiova Dolj
7 Gheorghe Mihai 11 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucureşti Bucureşti
8 Hārşan Valentin 10 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucureşti Bucureşti
9 Buhai Rareş Darius 10 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Bistriţa Năsăud
10 Vlad Costin Alexandru 11 Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Ploieşti Prahova
11 Anghel Daniel Constatin 11 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucureşti Bucureşti
12 Duşmanu Mihai Alexandru 12 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Bucureşti
13 Ţiplea Tudor Petru 11 Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Maramureş
14 Andreescu Mihai Iulian 11 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Bucureşti
15 Popa Ştefan Adrian 11 Colegiul Naţional "Ferdinand I" Bacău Bacău
16 Gavrilescu Marius 10 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucureşti Bucureşti

 

   Lotul Seniorilor īn format XLS: lot-restrans-seniori.xls

 

 

 

Juniori

 

Nr. crt. Nume/ Prenume Clasa Şcoala Localitatea Judeţul
1 Oncescu Costin Andrei 7 Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Cāmpulung Muscel Argeş
2 Stanciu Andrei Cristian 8 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucureşti Bucureşti
3 Marian Darius 8 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucureşti Bucureşti
4 Dinu Smaranda Monica 8 Şcoala Gimnazială Nr. 56 Bucureşti Bucureşti
5 Chichirim George 8 Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrān" Constanţa Constanţa
6 Popa Andrei 8 Şcoala Gimnazială "Constantin Parfene" Vaslui Vaslui
7 Rochian Vlad 8 Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timişoara Timiş
8 Enescu Tudor 7 Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Bucureşti

 

   Lotul Juniorilor īn format XLS: lot-restrans-juniori.xls

 

 

 

Profesorii īnsoţitori

 

Nr. crt. Nume/ Prenume Şcoala Localitatea Judeţul Telefon/ Email Tip Lot
1 Oncescu Manuela Colegiul Naţional "Dinicu Golescu" Cāmpulung Muscel Argeş 0744.160.997, manuelaoncescu@yahoo.com Juniori
2 Chioveanu Oana Maria Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti Bucureşti 0748.317.219, oana_c85@yahoo.com Juniori
3 Chichirim Mirela Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrān" Constanţa Constanţa   Juniori
4 Muraru Crina Cătălina Colegiul Naţional "Ferdinand I" Bacău Bacău 0745.262.550, crinacatalina@gmail.com Seniori
5 Trifan George Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti Bucureşti 0731.508.882, gro.trifan@yahoo.com Seniori
6 Roşca Ovidiu Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Maramureş 0741.774.577, ovidiu13_4@yahoo.com Seniori
7 Lupşe Mircea Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timişoara Timiş 0745.806.270, mlupse@gmail.com Seniori

 

   Profesorii īnsoţitori īn format XLS: profesorii-insotitori.xls

 

 

2013, Copyright CMD & ISJMM. All rights reserved.